AIMC-Q0402-8N2G-T
DigiKeyn tuotenumero
535-AIMC-Q0402-8N2G-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-AIMC-Q0402-8N2G-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AIMC-Q0402-8N2G-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AIMC-Q0402-8N2G-T
Kuvaus
FIXED IND 8.2NH 500MA 280 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 500 mA 280mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
3,7GHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,024" lev. (1,00mm x 0,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Suojakuori
Suojaamaton
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR)
280mOhm maks.