AFS14A04-1575.42-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-12060-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-12060-1-ND - Cut Tape (CT)
535-12060-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFS14A04-1575.42-T3
Kuvaus
FILTER SAW 1.575GHZ 5-SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz Taajuus Yleiskäyttöön RF SAW -suodatin (pinnan ääniaalto Surface Acoustic Wave) 0,9dB 40MHz kaistanleveys 5-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AFS14A04-1575.42-T3 -mallit
Kategoria
Kytkentähäviö
0,9dB
Valmistaja
Abracon LLC
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
5-SMD, ei johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuus - keskikohta
1,575GHz
Koko/mitat
0,055" pit. x 0,043" lev. (1,40mm x 1,10mm)
Kaistanleveys
40MHz