AFG4507W2S-0200S
DigiKeyn tuotenumero
535-AFG4507W2S-0200S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFG4507W2S-0200S
Kuvaus
2.4/5GHZ WIFI FLEXIBLE ANT
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,45GHz, 5,5GHz Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ Litteä kytkentä RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 8,12dBi I-PEX-1(F) Liima
Kategoria
Antennin tyyppi
Litteä kytkentä
Valmistaja
Abracon LLC
Raitojen lukumäärä
2
Sarja
VSWR
3
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
8,12dBi
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 200mm
RF-perhe/standardi
Bluetooth, Yleinen ISM, WiFi
Terminointi
I-PEX-1(F)
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (3GHz – 4GHz), SHF (f > 4GHz)
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,45GHz, 5,5GHz
Korkeus (maks.)
0,008" (0,20mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz