AFAC240020-M698
DigiKeyn tuotenumero
535-AFAC240020-M698-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFAC240020-M698
Kuvaus
RF ANT LTE MIMO FPC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
829MHz, 2,2GHz LTE PCB Trace RF-antennit 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz 3dBi I-PEX Liima
Kategoria
Antennin tyyppi
PCB Trace
Valmistaja
Abracon LLC
Raitojen lukumäärä
2
Sarja
VSWR
3
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
3dBi
Osan tila
Vanhentunut
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Terminointi
I-PEX
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (2GHz – 3GHz)
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
829MHz, 2,2GHz
Korkeus (maks.)
0,008" (0,20mm)
Taajuusalue
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz