AEACBA081014-M698
DigiKeyn tuotenumero
535-14685-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AEACBA081014-M698
Kuvaus
RF ANT 2X2 4G/LTE MIMO
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
829MHz, 2,2GHz 4G, LTE Kupumainen RF-antennit 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz 3dBi SMA uros Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Abracon LLC
VSWR
3
Sarja
Vahvistus
3dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Kaapeli - 2m
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
SMA uros
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (2GHz – 3GHz)
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
829MHz, 2,2GHz
Korkeus (maks.)
0,571" (14,50mm)
Taajuusalue
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz