ACMP-Q9050-102-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ACMP-Q9050-102-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ACMP-Q9050-102-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ACMP-Q9050-102-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACMP-Q9050-102-T
Kuvaus
CMC 5A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1 kOhms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Valmistaja
Abracon LLC
Jänniteluokitus – DC
80V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,354" pit. x 0,276" lev. (9,00mm x 7,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,177" (4,50mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Virtaluokitus (maks.)
5A