ACMP-3225-900-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ACMP-3225-900-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ACMP-3225-900-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ACMP-3225-900-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACMP-3225-900-T
Kuvaus
CMC 1A 2LN 90 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 90 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 50mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Abracon LLC
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,094" (2,40mm)
Impedanssi taajuudella
90 Ohms @ 100 MHz