ACML-0805-600-T
DigiKeyn tuotenumero
535-13420-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-13420-1-ND - Cut Tape (CT)
535-13420-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACML-0805-600-T
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 1A 50mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACML-0805-600-T -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Abracon LLC
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)