ABS07-32.768KHZ-T
DigiKeyn tuotenumero
535-9542-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-9542-1-ND - Cut Tape (CT)
535-9542-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABS07-32.768KHZ-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABS07-32.768KHZ-T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF