ABS07-166-32.768KHZ-T
DigiKeyn tuotenumero
535-14514-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-14514-1-ND - Cut Tape (CT)
535-14514-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABS07-166-32.768KHZ-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±10ppm Kiteet 7pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABS07-166-32.768KHZ-T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
7pF