ABS06-32.768KHZ-9-T
DigiKeyn tuotenumero
535-10246-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10246-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10246-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABS06-32.768KHZ-9-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 9pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABS06-32.768KHZ-9-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
9pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)