ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3
Kuvaus
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 MHz ±10ppm Kiteet 6pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
6pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
30 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)