ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3 |
Kuvaus | CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 25 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 16 MHz ±10ppm Kiteet 7pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3 -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 7pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 60 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -20°C – 70°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 16 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuuden vakaus ±10ppm | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,031" (0,80mm) |