ABM8G-12.000MHZ-18-D2Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-10261-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10261-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10261-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8G-12.000MHZ-18-D2Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 120 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM8G-12.000MHZ-18-D2Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
120 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)