ABM8AIG-32.000MHZ-8-2Z-T
DigiKeyn tuotenumero
535-14808-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-14808-1-ND - Cut Tape (CT)
535-14808-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8AIG-32.000MHZ-8-2Z-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
32 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Taajuus
32 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
18pF