ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
28.63636 MHz ±25ppm Kiteet 12pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
28.63636 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±25ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)