ABM8-166-114.285MHZ-T2
DigiKeyn tuotenumero
535-10306-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10306-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10306-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8-166-114.285MHZ-T2
Kuvaus
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
114.285 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABM8-166-114.285MHZ-T2 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
3. yläsävel
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
114.285 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)