ABM8-16.000MHZ-D1X-T
DigiKeyn tuotenumero
535-15015-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-15015-1-ND - Cut Tape (CT)
535-15015-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8-16.000MHZ-D1X-T
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±10ppm Kiteet 18pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM8-16.000MHZ-D1X-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)