ABM3B-16.000MHZ-B2-T
DigiKeyn tuotenumero
535-9122-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-9122-1-ND - Cut Tape (CT)
535-9122-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM3B-16.000MHZ-B2-T
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM3B-16.000MHZ-B2-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)