ABM3-27.000MHZ-D2Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-10646-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10646-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10646-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM3-27.000MHZ-D2Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
27 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 30 Ohms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM3-27.000MHZ-D2Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
27 MHz
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)