ABM3-24.000MHZ-D2Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-10643-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10643-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10643-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM3-24.000MHZ-D2Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 30 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABM3-24.000MHZ-D2Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (5x3.2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)