ABM12-32.000MHZ-B2X-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-10256-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10256-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10256-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM12-32.000MHZ-B2X-T3
Kuvaus
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 MHz ±20ppm Kiteet 8pF 200 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABM12-32.000MHZ-B2X-T3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1,2)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,047" lev. (1,60mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,018" (0,45mm)