ABM10W-30.0000MHZ-8-B1U-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-13770-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-13770-1-ND - Cut Tape (CT)
535-13770-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM10W-30.0000MHZ-8-B1U-T3
Kuvaus
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
30 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM10W-30.0000MHZ-8-B1U-T3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
30 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)