ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 60 Ohms 2-SMD, tasainen johto
EDA/CAD-mallit
ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
12 MHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,161" lev. (7,00mm x 4,10mm)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm