ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-9856-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-9856-1-ND - Cut Tape (CT)
535-9856-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
3.6864 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 180 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
180 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
3.6864 MHz
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,185" lev. (11,40mm x 4,70mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,130" (3,30mm)