ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q-T
DigiKeyn tuotenumero
535-10148-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10148-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10148-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q-T
Kuvaus
CRYSTAL 13.52127MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13.52127 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
13.52127 MHz
Valmistajan laitepakkaus
HC-49/US
Taajuuden vakaus
±100ppm
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,185" lev. (11,40mm x 4,70mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,165" (4,20mm)