ABLNO-V-125.000MHZ-T2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 52
Tekniset tiedot
125 MHz VCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Abracon: Who We Are Today
ABLNO-V-125.000MHZ-T2
DigiKeyn tuotenumero
ABLNO-V-125.000MHZ-T2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLNO-V-125.000MHZ-T2
Kuvaus
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABLNO-V-125.000MHZ-T2 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±18ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö (maks.)
35mA
Koko/mitat
0,563" pit. x 0,343" lev. (14,30mm x 8,70mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)