ABLNO-V-122.880MHZ
DigiKeyn tuotenumero
535-12350-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLNO-V-122.880MHZ
Kuvaus
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
122.88 MHz VCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABLNO-V-122.880MHZ -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±18ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
35mA
Koko/mitat
0,563" pit. x 0,343" lev. (14,30mm x 8,70mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)