AB26T-32.768KHZ-E
DigiKeyn tuotenumero
535-14325-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AB26T-32.768KHZ-E
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 35 kOhms Lieriönmuotoinen purkki, Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AB26T-32.768KHZ-E -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35 kOhms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,083" halk. x 0,244" pit. (2,10mm x 6,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,244" (6,20mm)