S-19255A29A-M5T1U4
DigiKeyn tuotenumero
1662-S-19255A29A-M5T1U4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-19255A29A-M5T1U4
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.9V 300MA SOT23-5
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,9V
Jännitehäviö (maks.)
0,16V @ 200mA