S-19255A11A-M5T1U4
DigiKeyn tuotenumero
1662-S-19255A11A-M5T1U4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-19255A11A-M5T1U4
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.1V 300MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
89 µA
Sarja
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön konfiguraatio
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön tyyppi
Hyväksyntä
AEC-Q100
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,1V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,42V @ 200mA