S-13R1H37-M5T1U3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
ABLIC Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
ABLIC Inc.
Varastossa: 2 628
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13R1H37-M5T1U3
DigiKeyn tuotenumero
S-13R1H37-M5T1U3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-13R1H37-M5T1U3
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.7V 150MA SOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,7V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,23V @ 100mA