S-13R1B37-M5T1U3
DigiKeyn tuotenumero
1662-3188-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1662-3188-1-ND - Cut Tape (CT)
1662-3188-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-13R1B37-M5T1U3
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.7V 150MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
1 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
9 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Käänteisvirta, Lämpösammutus
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,7V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,23V @ 100mA