S-1313C25-M5T1U3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | S-1313C25-M5T1U3 |
Kuvaus | IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 0,38V @ 100mA |
Valm. | Lähtövirta |
Sarja | Virta - lepovirta (Iq) 1.35 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Lämpösammutus |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 2,5V | Päätuotenumero |