S-1313C25-M5T1U3
DigiKeyn tuotenumero
1662-S-1313C25-M5T1U3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1662-S-1313C25-M5T1U3CT-ND - Cut Tape (CT)
1662-S-1313C25-M5T1U3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1313C25-M5T1U3
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,38V @ 100mA
Virta - lepovirta (Iq)
1.35 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Lämpösammutus
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V