S-1312D33-M5T1U3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
ABLIC Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
ABLIC Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1312D33-M5T1U3
DigiKeyn tuotenumero
S-1312D33-M5T1U3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1312D33-M5T1U3
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
30 µA
Sarja
PSRR
65dB (1kHz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Lämpösammutus
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,27V @ 100mA