S-1312A13-A4T1U3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | S-1312A13-A4T1U3 |
Kuvaus | IC REG LIN 1.3V 150MA HSNT-4-A |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA HSNT-4-A |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 30 µA |
Sarja | PSRR 70dB (1kHz) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Lämpösammutus |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo 4-SMD, litteät jalat avoin juotoskohta |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Valmistajan laitepakkaus HSNT-4-A |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,3V | Päätuotenumero |
Jännitehäviö (maks.) 0,56V @ 100mA |