S-1137C33-M5T1U
DigiKeyn tuotenumero
1662-1344-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1137C33-M5T1U
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
Virta - syöttö (maks.)
65 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Vanhentunut
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Pehmeä startti
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Jännitehäviö (maks.)
0,31V @ 300mA