S-1137A33-M5T1U | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | S-1137A33-M5T1U |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5 |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 1 µA |
Sarja | Virta - syöttö (maks.) 65 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | PSRR 70dB (1kHz) |
Osan tila Vanhentunut | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto, Pehmeä startti |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännitehäviö (maks.) 0,31V @ 300mA | Päätuotenumero |