SE2609L-R
DigiKeyn tuotenumero
863-1371-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SE2609L-R
Kuvaus
IC AMP 802.11B/G/N 2.4GHZ 8QFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-vahvistimet IC 802.11b/g/n 2,4GHz – 2,5GHz 8-QFN (2x2)
Kategoria
RF-tyyppi
802.11b/g/n
Valmistaja
Skyworks Solutions Inc.
Syöttöjännite
3V – 5,5V
Sarja
Virta - syöttö
260mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Testitaajuus
2,4GHz – 2,5GHz
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
2,4GHz – 2,5GHz