PRM48BF480T500A00
DigiKeyn tuotenumero
1102-1650-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRM48BF480T500A00
Kuvaus
DC DC CONVERTER 48V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Esisäädinmoduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 10,42A 38V - 55V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10,42A
Valm.
Teho (wattia)
500 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Esisäädinmoduuli
Tehokkuus
97,8%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
38V
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Tulojännite (maks.)
55V
Koko/mitat
1,28" pit. x 0,87" lev. x 0,26" kork. (32,5mm x 22,0mm x 6,7mm)