PRM48AF480T400A00
DigiKeyn tuotenumero
1102-1652-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRM48AF480T400A00
Kuvaus
DC DC CONVERTER 48V 400W
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Esisäädinmoduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 8,33A 36V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PRM48AF480T400A00 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
8,33A
Valm.
Teho (wattia)
400 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Esisäädinmoduuli
Tehokkuus
97,5%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,28" pit. x 0,87" lev. x 0,26" kork. (32,5mm x 22,0mm x 6,7mm)