POE-12S-AFI
DigiKeyn tuotenumero
994-1047-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
POE-12S-AFI
Kuvaus
POE SPLITTER 8W 12V DESKTOP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V Power Over Ethernet (POE) 1 portti Jakaja datansiirtonopeus
Kategoria
Noudatettavat säädökset
IEEE802.3af
Valmistaja
TE Connectivity
Ominaisuudet
OCP, SCP
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Pöytätietokone
Tyyppi
Jakaja
Koko/mitat
3,25" pit. x 3,00" lev. x 1,50" kork. (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm)
Jännite - tulo
36 – 60V
Hyväksyjä
CE, EN
Porttien lukumäärä
1
Tuloliitin
RJ45 (data, teho)
Lähtöjännite
12V
Lähtöliitin
2,1mm pistotulppa (teho), RJ45 (data)
Lähtövirta
1 A
Paino
0,287 lb (130,18 g)
Teho (wattia) - porttia kohden
8W