PLED75W-166-C0450-D
DigiKeyn tuotenumero
1121-1203-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLED75W-166-C0450-D
Kuvaus
LED DRIVR CC AC/DC 56-166V 450MA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
450mA 56 – 166V Vakiovirta LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PLED75W-166-C0450-D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Teho (wattia)
75 W
Valmistaja
Thomas Research Products
Himmennys
Analoginen
Sarja
Ominaisuudet
OCP, OVP, SCP
Pakkaustapa
Kotelo
Luokitukset
IP66, NEMA 6
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-30°C – 65°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Tehokkuus
92%
Tyyppi
Vakiovirta
Terminointityyppi
Johdot
Topologia
AC-DC-muunnin
Koko/mitat
5,12" pit. x 2,33" lev. x 1,47" kork. (130,0mm x 59,2mm x 37,3mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cULus
Tulojännite (min.)
90VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
305VAC
Paino
1,2 lbs (544,3 g)
Lähtöjännite
56 – 166V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
450mA