HV1860-2R7107-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
KYOCERA AVX
Varastossa: 2 081
Tekniset tiedot
100 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 12mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1860-2R7107-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4193-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1860-2R7107-R
Kuvaus
CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
100 F
Koko/mitat
0,709" halk. (18,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,382" (60,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
12mOhm @ 100Hz