PIXXILCD-25P4_View2
PIXXILCD-25P4
DigiKeyn tuotenumero
1613-PIXXILCD-25P4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIXXILCD-25P4
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Kategoria
Taustavalo
LED - valkoinen
Valmistaja
4D Systems Pty Ltd
Pikselit
240 x 240
Pakkaustapa
Kotelo
Rajapinta
I2C, SPI, UART
Osan tila
Aktiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri
Taustaväri
Musta
Näytön diagonaalinen koko
2,5" (63,50mm)