TPL730F15-5TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TPL730F15-5TR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TPL730F15-5TR -mallit |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 0,25V @ 300mA |
Valm. | Lähtövirta |
Sarja | PSRR 65dB – 45dB (1kHz – 1MHz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO) |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,5V |