TPL730F12-FR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TPL730F12-FR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4-DFN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-DFN (1x1) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 0,25V @ 300mA |
Valm. | Lähtövirta |
Sarja | PSRR 65dB – 45dB (1kHz – 1MHz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO) |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo 4-XDFN avoin juotoskohta |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Valmistajan laitepakkaus 4-DFN (1x1) |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,2V |