TPL720F12-5TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TPL720F12-5TR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 1.2V 400MA SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 400mA SOT-23-5 |
EDA/CAD-mallit | TPL720F12-5TR -mallit |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 0,35V @ 400mA |
Valm. | Lähtövirta |
Sarja | PSRR 55dB – 53dB (100Hz – 1MHz) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ohjausominaisuudet Virtaraja |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO) |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Tulojännite (maks.) 6V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,2V |