TPL710F33-5TR
DigiKeyn tuotenumero
5503-TPL710F33-5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5503-TPL710F33-5TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL710F33-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL710F33-5TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
TPL710F33-5TR -mallit
PSRR
55dB – 53dB (100Hz – 1MHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,17V @ 200mA